г.Днепр, проспект Карла Маркса, 49 +38(063)653-40-49 [email protected]

Що таке публічні аукціони з продажу деревини

На аукціонах Прозорро можна придбати баланси деревини, які користуються великим попитом. Зробити це досить просто. Потрібно лише пройти реєстрацію в системі на одному з акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі. Особливістю публічних аукціонів є їх максимальна відкритість, завдяки чому кожен з учасників знаходиться в рівних умовах, а ризик зловживань відсутній.

Область застосування хвойних і листяних балансів

Баланси – по суті, є відходами, отриманими під час виготовлення ділової деревини, яку прийнято вважати основною сировиною лісозаготівельної промисловості. Залишки даної сировини пропонується вигідно продати. Реалізувати товари у великій кількості можуть лише виробництва, що спеціалізуються на створенні паперово-целюлозного сировини.

Для виробництва балансу найчастіше застосовується тільки верхня частина стовбура дерева. Вимоги до параметрів колоди діють в таких розмірах: діаметр 6-40 см, а довжина при цьому буде прирівняна 4-6 м. Сировина представленого типу погано обробляються.

Вони також використовуються при розробці ДВП або ДСП. Для цього прекрасно підходять баланси, вироблені з корою або повністю очищені. Матеріал у вигляді жердин використовується для створення огорож або парканів.

Одна частина стовбура, яка реалізується в якості балансу, має нерівномірну форму. Через це даний матеріал неможливо використовувати у виробництві якісного пиломатеріалу. Тому організації можуть купити необроблену сировину за заниженою вартістю.

Зміни у форматі торгівлі деревиною

Все кардинально змінилось на початку 2020 році, коли в силу вступила Постанова уряду No1178 «Про введення пілотного проекту з організації онлайн-торгів необробленим лісом». В неї затверджено, що частина угод купівлі-продажу деревини буде здійснюватись через акредитовані майданчики Прозорро.Продажі.

Приблизно чотири роки тому ведення електронних аукціонів Prozorro.Sale створило надійний та максимально дієвий механізм, який допомагає боротися з корупцією та будь-якими тіньовими схемами, незаконними договорами. Багато державних та комунальних активів реалізується через Прозорро, що дозволяє говорити про відкритість та неупередженість торгів. На Прозорро товари та послуги реалізуються за цілком справедливим ринковими цінами без відказів та хабарів. На публічних аукціонах можна придбати не лише деревину, алей інші ресурси, такі як природний газ. Більше інформації за посиланням: www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Related Post

Покупка запчастей в интернет-магазинеПокупка запчастей в интернет-магазине

Огромный выбор качественных и проверенных автозапчастей в интернет-магазине — это то, что привлекает внимание покупателей. Именно здесь в электронном каталоге вы непременно найдете ту запчасть, которая подходит именно вам по

Придбання арештованого майна як перспективний напрямок для розвиткуПридбання арештованого майна як перспективний напрямок для розвитку

Кожен підприємець завжди має бажання розвиватися та йти вперед зі своїм бізнесом. Слід зауважити, що робити це в Україні може бути складніше, так як є цілий ряд питань, котрі можуть

Основні завдання аукціонів з продажу необробленої деревиниОсновні завдання аукціонів з продажу необробленої деревини

З кожним роком кількість електронних аукціонів, в яких можна взяти участь за допомогою системи ПроЗорро тільки зростає. З’являються все нові й нові оголошення, які можуть стосуватися як нерухомості, так і