г.Днепр, проспект Карла Маркса, 49 +38(063)653-40-49 [email protected]

Напрями онлайн-аукціонів системи Прозорро, що представлені на УУБ

Українська універсальна біржа була створена з метою покращення економічної ситуації в Україні. Це був далекий 1997 рік, коли про систему Прозорро ще й згадки не було, але мета організації була незламною всі ці роки. Коли в 2016 році було запроваджено систему відкритих онлайн-торгів Прозорро.Продажі, УУБ була однією із перших товарних бірж, котра забажала отримати сертифікацію на проведення цих торгів.

Для організації УУБ, головним досягненням було отримання доступних та відкритих механізмів ля проведення торгів, який би дозволив приймати участь будь кому та на рівних правах. Це стимулювало б ринок та збільшувало б конкуренцію під час проведення торгів. А тому, це б призводило до формування адекватних ціни та знищення монополістів, котрі самостійно диктували умови по ціни на той чи інший товар.

Які напрями реалізовано на сьогодні

Саном на 2021 рік, на Українській універсальній біржі проводяться онлайн-торги у понад 20 напрямах. Серед них налічуються наступні:

  • Торги аграрним фондом України;
  • Сільськогосподарська продукція;
  • Необроблена деревина;
  • Енергоресурси;
  • Арештоване майно;
  • Реалізація продаж нерухомості;
  • Оренда нерухомості;
  • Автотранспорт та інше.

Перераховувати весь перелік немає сенсу, оскільки ознайомитись із ним ви маєте змогу перейшовши на офіційний сайт Української універсальної біржі.

Останнє впровадження, яке набрало великих обертів у 2020 році

Після відкриття ринку необробленої деревини, українська універсальна біржа закрила понад 16 тисяч угод в 2020 році. Ця цифра дуже вразила не тільки керівництво товарної біржі, а й уряд в цілому.

Перейшовши за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupt-kruglyak-sosn-cherez-sstemu-prozorroprodazhi/ становиться зрозумілим, чому саме популярність ринку зростала, навіть у скрутний час. Покупка сосни, про яку йде мова у зазначеній статті, сприяла розвитку економічного стану країни, а тому кожна завершена через біржу угода була зроблена з користю для економіки країни.

Related Post

Придбання арештованого майна як перспективний напрямок для розвиткуПридбання арештованого майна як перспективний напрямок для розвитку

Кожен підприємець завжди має бажання розвиватися та йти вперед зі своїм бізнесом. Слід зауважити, що робити це в Україні може бути складніше, так як є цілий ряд питань, котрі можуть

Чому варто працювати з енергетичними біржамиЧому варто працювати з енергетичними біржами

Якщо у вашому розпорядженні є підприємство, котре постійно потребує певних ресурсів, в тому числі й енергетичних, ви звісно ж замислювались над тим, чи варто вам починають активно працювати з новими

Каким должен быть шланг для опрыскивателяКаким должен быть шланг для опрыскивателя

Роль опрыскивателя в сельском хозяйстве очень часто не оценивается по достоинству. Такой подход не совсем правильный, так как именно подобная техника позволяет справляться с целым спектром задач. Прежде всего, речь