г.Днепр, проспект Карла Маркса, 49 +38(063)653-40-49 [email protected]

Електронні майданчики з проведення тендерів та онлайн-торгів

Офіційний сайт Prozorro (програма Прозорро) — це українська автоматизована система, комерційна торгова платформа, де проходять тендерні продажі і безкоштовні онлайн-аукціони — електронні торги з продажу приватної та державної землі, нерухомості, металу, автомобілів підприємств, компаній, які збанкрутували, на території України, а також де можна приймати участь в тендерах з будівництва та знайти інші цікаві товари. 

Процедура продажу лотів від підприємств України проходить за участю кваліфікованих юристів , тому брати участь в онлайн-торгах, аукціонах, електронних тендерах від торгових майданчиків, системи Прозоро, через спеціальні сайти, це не тільки вигідно, але і безпечно. Крім того, процес можна здійснювати онлайн.

Відкриті торги і конкурентні діалоги 

На сайті Megasale є безкоштовний список актуальних електронних майданчиків, котрі працюють в системі Прозорро. Це перелік легальних інтернет-аукціонів, тендерів, що проходять по всій Україні.

Інтуїтивно зрозуміла система навігації сайту дозволяє зробити процес пошуку по базі легким, а докладна інформація про кожен лот від Прозорро дозволяє знаходити найбільш підходящі програми. Крім того, деякі платформи впроваджують онлайн-карти, де можна подивитися точне розташування ділянки, нерухомості (центр, околиця і т.д.). Тендер – це можливість покупки або продажу майна, товару. На території України тендерна система продажу товару представлена двома процедурами: 

  • відкритими аукціонами з продажу товарів (метал, нерухомість, авто і т.д.) — найбільш поширена система торгових продажів, в якій можуть брати участь всі бажаючі, а саме юридичні та фізичні особи — для цього подається заявка; 
  • конкурентними діалогами — переговори між учасниками, в ході яких учасники визначають основні параметри послуг, товарів, в тому числі оціночна вартість запропонованого лота — найчастіше така форма використовується при продажу наукових досліджень і т.д. 

Для того щоб взяти участь в тендері на платформі Prozorro, бізнес-аукціоні від системи Прозорро сейл, земельних торгах від біржі Прозоро, потрібно відправляти лист із заявкою. Після реєстрації на сайті — вам будуть надані послуги юриста.

Подивитися інформацію про тендер або аукціон, торгах майном від торгового майданчика Prozoro sale, учасником якого ви є, можна в особистому кабінеті на сайті електронного майданчика. Для цього не потрібно нічого завантажувати. Більш детальна інформація про актуальні та надійні платформи системи Прозорро можна переглянути на сайті megasale.com.ua.

Related Post

Основные виды тракторных прицеповОсновные виды тракторных прицепов

Трактор – функциональный агрегат, способный выполнять на производстве и в быту массу задач. Чтобы их количество увеличилось, следует оснастить агрегат множеством дополнительных приспособлений. И одно из них –  тракторный прицеп

Реверсні поставки газу на територію УкраїниРеверсні поставки газу на територію України

Друга енергетична реформа включає реверсні газові потоки, які спрямовані на скорочення імпорту російського газу і диверсифікацію поставок природного газу в Україну. У 2013 році імпорт газу як і раніше йшов

Процедура розвитку електронних майданчиків за участі Асоціації «Біржові та електронні майданчики»Процедура розвитку електронних майданчиків за участі Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Стан бізнесу в Україні залишає бажати кращого. Відсутність справедливої конкуренції та ціноутворення, тіньові схеми та інші фактори створюють несприятливі умови для розвитку ринку. Незалежна Асоціація намагається створити прозорі умови для