Голд Стар (Грандстар) гербицид Трибенурон-метил, 750г.\кг. (0.5 кг.)

Номер объявления: 81833
Объявление от 6 Ноябрь, 2016
В рубрике
Область Днепропетровская область
ТипКупить
Стоимость585 грн. грн.
Телефон 067 344 25 01, 050 337 33 18, 093 360 14 46

Голд Стар (Грандстар) гербицид Трибенурон-метил, 750г.\кг. (0.5 кг.)

В связи с реализацией большого объема гербицид ГОЛД СТАР, ВГ от производителя по акционной цене 45 долларов США за литр, упаковка 0.500 грн.= 585 грн.
Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах сільськогосподарських культур.
• високоефективний післясходовий гербіцид системної дії;
• альтернатива грунтовим гербіцидам і нова можливість післясходового захисту соняшника від злісних бур’янів (осоти, нетреба, амброзія);
• відсутність обмежень щодо застосування в сівозміні;
• сумісний з більшістю засобів захисту рослин;
• повністю розкладається на момент збирання врожаю;
• через дві години після обробки не змивається дощем;
• не токсичний для тварин та людей, безпечний для довкілля.
Діюча речовина. Трибенурон-метил, 750 г/кг.
Препаративна форма. Гранули, що диспергуються у воді.
Хімічна група. Сульфонілсечовини.
Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури.
Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук.
Механізм дії. Системна дія. Препарат поглинається переважно листям і переміщується до точки росту, де пригнічує фермент ацетолактатсинтазу, що зупиняє поділ ростових клітин бур’янів.
Спектр дії.
Чутливі бур’яни: гірчак почечуйний, ромашка (види), гірчиця польова, гірчиця чорна, грицики звичайні, дворядник, редька дика, щириця розлога, жовтець (види), зірочник середній, кислиця (види), кропива глуха, кукіль звичайний, лобода біла, мак дикий, падалиця соняшнику, сухоребрики, талабан польовий, жабрій звичайний.
Середньочутливі бур’яни: будяк польовий, волошка синя, гірчак березковидний, калачики, кульбаба лікарська, осот польовий, підмаренник чіпкий, спориш, рутка лікарська, фіалка триколірна, хризантема польова.
Малочутливі бур’яни: берізка польова, вероніка плющелиста, всі види злакові бур’яни (всі види).
Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.Максимальна кількість обробок — 1.
Норма витрати робочого розчину — 150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту.
Препарат використовується з додаванням ПАР ТАНДЕМ (150 мл на 100 л води).
З метою одержання максимальної ефективності необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур’янів. Найефективніший період для застосування — фаза інтенсивного росту бур’янів, в залежності від конкретного виду. У культури фаза розвитку може бути від 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Найсприятливішими умовами для використання препарату є тепла погода при достатній вологості повітря і ґрунту. Оптимальна температура повітря від 15 до 25°С. Обробка при нижчих температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує строк загибелі бур’янів.
Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук. У посівах соняшнику не змішувати із грамініцидами. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 10 діб.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).
Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує.
Упаковка. 50 г.

Отправка Новой Почтой по всей территории Украины.

067 344 25 01, 050 337 33 18, 093 360 14 46